Leave Your Message
010203

Категорија на производ

0102

Топли производи

Сила

За нас

околу (1)саи
околу (2)ух3
околу (3) слушаат
околу (4) m3j
01020304

Ние главно обезбедуваме

XI'AN AOGU BIOTECH CO., LTD. е основана во 2013 година, Групацијата има две подружници, XI'AN IMAHERB BIOTECH CO., LTD. и XI'AN NAHANUTRI BIOTECH CO., LTD. чие седиште е во Националната високотехнолошка развојна зона Ксиан, провинцијата Шанкси.
Компанијата има кооперативна фабрика која покрива површина од повеќе од 1.000 mu (165 хектари), со напредна опрема за екстракција и зрела технологија за екстракција и континуирана соработува со универзитетските истражувачки единици за да се обезбеди истражување и развој на производите и да се зајакне квалитетот на производот.
Нашите производи се поддржани со целосна документација, како што се TDS, MSDS, COA, Composition, Nutraceutical Sheet итн. И опремени со најсовремени инструменти за тестирање и идентификација, како што се UPLC, HPLC, UV и TT (за активни компоненти) GC и GC-MS (остаток од растворувачи), ICP-MS (тежок метал), GC/LC-MS-MS (остаток од пестицид), HPTLC и IR (идентификација), ELIASA (ORAC вредност), PSL (остаток од зрачење ), Микробиолошки тест и сл.
Гледај Повеќе

Прашање за ценовник

апликација-истражување

Ние се стремиме да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи. Побарајте информации Примерок и цитат, контактирајте со нас!

ИСТРАЖУВАЈ СЕГА

Последни вести