Leave Your Message
010203

Kategoria e produkteve

0102

Produkte të nxehta

Forcë

Rreth Nesh

rreth (1)sai
rreth (2) uh3
rreth (3) dëgjoj
rreth (4)m3j
01020304

Ne kryesisht ofrojmë

XI'AN AOGU BIOTECH CO, LTD. është themeluar në vitin 2013, grupi ka dy filiale, XI'AN IMAHERB BIOTECH CO., LTD. dhe XI'AN NAHANUTRI BIOTECH CO., LTD. e cila ka selinë në Zonën Kombëtare të Zhvillimit të Teknologjisë së Lartë Xi'an, Provinca Shaanxi.
Kompania ka një fabrikë kooperativë që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 1,000 mu (165 hektarë), me pajisje të avancuara nxjerrjeje dhe teknologji të maturuar të nxjerrjes, dhe bashkëpunon vazhdimisht me njësitë kërkimore universitare për të siguruar kërkimin dhe zhvillimin e produktit dhe për të forcuar cilësinë e produktit.
Produktet tona janë të mbështetura me dokumentacion të plotë, si TDS, MSDS, COA, Përbërja, Fleta Nutraceutical etj. Dhe të pajisura me instrumente të fundit për testim dhe identifikim, si UPLC, HPLC, UV dhe TT (për komponentët aktivë) GC dhe GC-MS (mbetja e tretësve), ICP-MS (metal i rëndë), GC/LC-MS-MS (mbetja e pesticideve), HPTLC dhe IR (identifikimi), ELIASA (vlera ORAC), PSL (mbetja e rrezatimit ), Testi i mikrobiologjisë etj.
shikoni më shumë

Kërkim për Çmimtari

aplikacion-kërkim

Ne përpiqemi t'u ofrojmë klientëve produkte cilësore. Kërkoni mostër informacioni dhe kuotë, na kontaktoni!

KËRKESË TANI

lajmet e fundit