Mirë se vini në Xi'an Aogu Biotech Co., Ltd.

Banner
banderola2
banderolë

Kategoria e produkteve

Produkte të nxehta

Forcë

Rreth Nesh

Ne kryesisht ofrojmë

XI'AN AOGU BIOTECH CO, LTD.është themeluar në vitin 2013, grupi ka dy filiale, XI'AN IMAHERB BIOTECH CO., LTD.dhe XI'AN NAHANUTRI BIOTECH CO., LTD.e cila është me seli në Zonën Kombëtare të Zhvillimit të Teknologjisë së Lartë Xi'an, Provinca Shaanxi.

Kompania ka një fabrikë kooperativë që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 1,000 mu (165 hektarë), me pajisje të avancuara nxjerrjeje dhe teknologji të maturuar të nxjerrjes, dhe bashkëpunon vazhdimisht me njësitë kërkimore universitare për të siguruar kërkimin dhe zhvillimin e produktit dhe për të forcuar cilësinë e produktit.

Produktet tona janë të mbështetura me dokumentacion të plotë, si TDS, MSDS, COA, Përbërja, Fleta Nutraceutical etj. Dhe të pajisura me instrumente të fundit për testim dhe identifikim, si UPLC, HPLC, UV dhe TT (për komponentët aktivë) GC dhe GC-MS (mbetja e tretësve), ICP-MS (metal i rëndë), GC/LC-MS-MS (mbetja e pesticideve), HPTLC dhe IR (identifikimi), ELIASA (vlera ORAC), PSL (mbetja e rrezatimit ), Testi i mikrobiologjisë etj.

shikoni më shumë

Kërkim për Çmimtari

aplikacioni_kërkimi

Ne përpiqemi t'u ofrojmë klientëve produkte cilësore.Kërkoni mostër informacioni dhe kuotë, na kontaktoni!

DËRGONI KËRKESËNaplikacioni_kërkimi